XIV DZIEŃ NOWALIJKI – PIĄTEK – Nowy magazyn CEVA 123 tys. m2

21 czerwca 2018

W związku z otwarciem nowego magazynu Leroy Merlin w Piątku, które jest planowane już na październik b.r., mieliśmy okazję wziąć udział w jednym z największych wydarzeń w miejscowości Piątek – “Dniu Nowalijki”, który odbył się 3 czerwca.

Wydarzenie o charakterze kulturalnym, organizowane jest co roku przez lokalny samorząd. Podczas imprezy odbywają się m.in. wystawy, pokazy, wielobranżowe kiermasze, zabawy taneczne, koncerty.

Celem naszego uczestnictwa na tegorocznej imprezie było zaprezentowanie naszej firmy jako potencjalnego pracodawcy, operatora logistycznego, prowadzącego rekrutację do magazynu Leroy Merlin w Piątku.

Główną atrakcją zorganizowaną przez CEVA podczas wydarzenia był konkurs “Wielki wyścig wózków widłowych” , który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy. Konkurs został zorganizowany dla dorosłych oraz dla dzieci. Głównymi nagrodami dla zwycięzców był tablet oraz zdalnie sterowany wózek widłowy, a dla pozostałych osób biorących udział w konkursie przygotowaliśmy drobne upominki.

Było nam niezmiernie miło wziąć udział w tym wydarzeniu, zaprezentować profil naszej działalności i przedstawić oferty pracy zainteresowanym kandydatom, a przede wszystkim bliżej poznać mieszkańców Piątku.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i zapraszamy serdecznie do udziału w naszych procesach rekrutacyjnych

Autor Ceva Logistics PR Department