Wakacje z językami dla Dzieci z Sąsiedztwa 2018 – piknik Uczelni Łazarskiego

31 sierpnia 2018

12 lipca mieliśmy okazję uczestniczyć w pikniku zorganizowanym przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie dla dzieci w wieku 5-12 lat na zakończenie letniego kursu językowego. “Wakacje z językami” jest to bezpłatny projekt realizowany corocznie przez Uczelnię Łazarskiego na rzecz dzieci z Warszawy.

W tym roku CEVA zaangażowała się we wsparcie projektu organizując, dla dzieci podczas pikniku, konkurs “Wielki wyścig wózków widłowych”. Konkurs był główną atrakcją pikniku i cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy. Łącznie wzięło w nim udział 50 dzieci. Zwycięzcy otrzymali zdalnie sterowanie wózki widłowe, a pozostałe dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały nagrody pocieszenia w formie słodyczy, dyplomów i firmowych gadżetów. W pikniku wzięło łącznie udział ok. 300 osób. CEVA była jednym z trzech głównych sponsorów wydarzenia.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu, zaangażować się i wesprzeć organizację imprezy, a przede wszystkim, że nasze działania przyczyniły się do sprawienia dzieciom radości, uśmiechu i dostarczyły im niezapomnianych wrażeń.
Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i liczymy również na zaproszenie do kolejnej edycji.

Autor Ceva Logistics PR Department