„SOLIDNY PRACODAWCA ROKU 2018” –to już nasze 4 trofeum!

21 czerwca 2019

Po trzykrotnym zdobyciu podium dołożyliśmy wszelkich starań, by kolejny rok zakończył się również sukcesem. Ważny jest dla nas fakt, że jest to nasze czwarte wyróżnienie, a nagroda cieszy tak samo jak za pierwszym razem. 

„Solidny Pracodawca Roku” to konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce. Kapituła programu wyłania laureatów na podstawie wielu, wystandaryzowanych kryteriów, które składają się na postawę godną miana Solidnego Pracodawcy. Do kryteriów na podtawie, których pracodawcy są oceniani należy między innymi przestrzeganie prawa pracy, warunki pracy i przestrzeganie BHP, warunki socjalne, system motywacyjny, a także pomoc w osobistym rozwoju pracowników.

„Creating value through excellence” – tworzenie wartości poprzez doskonałość to nasza misja i jedna z naczelnych zasad, która przyświeca każdemu pracownikowi w codziennych zadaniach. Hasło to przejawia się we wszystkich aspektach działalności CEVA. Dla klientów stajemy się bardziej zwinni i elastyczni szyjąc rozwiązania na miarę ich potrzeb. Dla naszych pracowników tworzymy środowisko, w którym każdy będzie mógł się rozwijać i spełniać zawodowo, ale nie tylko. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy pracownikom poprzez przestrzeganie zasad kodeksu pracy, BHP oraz terminowość wypłat. Natomiast na poczucie satysfakcji wpływamy udostępniając bogatą ofertę rozwiązań HR kierowaną do każdego szczebla w organizacji. Dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce personalnej w obszarze szkoleń, liderzy mogą się rozwijać, kierownicy doskonalić swoje umiejętności, a specjaliści z roku na rok podnosić swoją efektywność – mówi Anna Feliksiak, Dyrektor Personalny CEVA Poland.

Autor Ceva Logistics PR Department