1 lipca rozpoczeliśmy I edycję Programu Praktyk START z CEVA

8 lipca 2019

Rozpoczął się intensywny proces wdrożenia! Dziewięć praktykantów dołączyło do naszego zespołu, w trakcie tych miesięcy spędzonych w naszej firmie, wzmocnią swoje umiejętności specjalistyczne, jak i kompetencje współpracy, praktyki odbędą się w czterech różnych biurach w Polsce, w Warszawie, Poznaniu, Gdyni oraz Bielsko-Białej.

Oto stażyści I edycji Programu Praktyk START z CEVA wraz z członkami zarządu oraz pracownikami CEVA.

By wziąć udział w Programie Praktyk START z CEVA studenci musieli przejść proces rekrutacyjny, złożony z pytań oraz zadań merytorycznych dotyczących obszaru do którego aplikowali. Spośród kilkuset kandydatów startujących w rekrutacji wyłoniliśmy najlepszych, którzy w okresie od lipca do września będą zdobywali wiedzę i rozwijali kompetencje w działach zakupów, prawnym, transportu morskiego i lądowego, business development, HR, IT i finansów.

Udział w projekcie stanowi dla nich przede wszystkim znakomitą okazję, aby zderzyć wiedzę teoretyczną nabytą podczas studiów z praktyką w jednej z czołowych firm logistycznych. Jeśli uczestnicy wykażą się zaangażowaniem, otwartością i inicjatywą w trakcie stażu, mają szansę otrzymać ofertę zatrudnienia w naszej firmie.

Uczestnikom życzymy efektywnego czasu spędzonego z nami i energii na wszystkie zaplanowane aktywności!

Powodzenia i trzymamy za Was kciuki.

Autor Ceva Logistics PR Department