CEVA to my! Poznajcie naszych pracowników.

20 lipca 2020

CEVA to my! Poznajcie naszych pracowników.

Motorem napędowym każdej firmy są jej pracownicy. W logistyce są oni szczególnie ważni! To właśnie pracownicy magazynowi stanowią trzon naszej firmy i stanowią 80% wszystkich zatrudnionych. Dziś przedstawimy Wam nasze koleżanki z CEVA w Ołtarzewie.

Aneta – Team Leader

W CEVA pracuję od ośmiu lat na dziale B2B. Jest to dział na którym zajmujemy się wysyłką telefonów i kart do klienta biznesowego. Pracę w firmie poleciła mi koleżanka. Trochę się bałam, ponieważ moje umiejętności obsługi komputera sięgały zeru, a komputer w tej firmie to podstawa – jednak moje obawy okazały się nieuzasadnione.

Na dziale trafiłam na wspaniałych ludzi, którzy nauczyli mnie wszystkiego od podstaw. Miła atmosfera, poczucie przynależności, profesjonalne podejście do szkoleń, życzliwość i chęć niesienia pomocy sprawiła że zostałam do dziś. Jestem im za to bardzo wdzięczna.

Dzisiaj jestem Team Leaderem, od trzech lat piastuję tę funkcję i cały czas się uczę, ponieważ praca na naszym dziale nie jest schematyczna. Cały czas nabywamy nowe umiejętności dostosowując je do systemów na których pracujemy i wymagań naszego klienta.

CEVA daje mi poczucie bezpieczeństwa, dba o moją rodzinę – zapewniając opiekę medyczną, kartę Multi Sportu, ubezpieczenie i różnego rodzaju benefity np. zwrot kosztów wypoczynku dziecka na koloni czy zielonej szkole.

Małgorzata – Team Leader

Pracę w CEVA poleciłabym każdemu kto ceni sobie dobrą atmosferę. Lubi pracę w grupie i sumiennie wykonuje obowiązki. Jest uczciwy, dyspozycyjny i komunikatywny.

Sama w CEVA pracuję już 6,5 roku, obecnie na stanowisku Team Leadera działu Wydań.

Dział ten zajmuje się wysyłką asortymentu do salonów naszego klienta. Moja praca polega na zarządzaniu zespołem i koordynowaniu jego działań tak aby transport zawsze dotarł w wyznaczonym terminie. Moje podstawowe narzędzie pracy to komputer oraz wszystkie urządzenia do niego podłączone: telefon, skaner kodów kreskowych, linia automatyczna.

Praca w CEVA nauczyła mnie podejmowania trudnych i odważnych decyzji, nawet w kryzysowych momentach. Dzięki temu poradzę sobie w nawet najbardziej stresującej i wymagającej sytuacji. Pracę tutaj cenię za możliwość awansu, wykazania się swoimi predyspozycjami oraz za fakt, że pracownicy w CEVA są doceniani.

 

Spajamy nie tylko łańcuch dostaw, ale również ludzi! Dołącz do nas i napisz z nami swoją historię! #JoinTheChain

Autor