CEVA CL Graduate Program właśnie wystartował!

14 września 2020

CL Graduate Program już wystartował!

7 września 2020 powitaliśmy na pokładzie siedmiu wspaniałych młodych i utalentowanych ludzi: Katarzynę, Kata, Dawida, Aleksandra, Bartłomieja, Patryka i Piotra.

Program, do którego dołączyli ma na celu odkrycie ich potencjału i rozwinięcie ich w kierunku specjalistów i liderów.
14-miesięczny intensywny i kompleksowy program CL Graduate Program zapewni im możliwość rozwijania umiejętności i wiedzy zawodowej, które są niezbędne do stania się specjalistą w świecie logistyki i osiągnięcia wysokich wyników w dalszej karierze.

Zaprosiliśmy ich do programu w dwóch krajach (Polsce i na Węgrzech), wybierając pięć linii biznesowych logistyki kontraktowej: Solution Design, Super Users, Business Development, Business Process Excellence oraz Project Management Office.
W trakcie programu nasi nowi uczestnicy będą mieli do czynienia z różnymi zadaniami i wyzwaniami. Rotacja w biznesie i naprzemienne zadania w ramach różnych działów zapewnią im wyjątkową szansę poznania naszej firmy i dynamicznego środowiska biznesowego – szybko zbudują szerokie i silne kontakty w firmie. Naszym celem jest przygotowanie ich do udanej i pełnej wyzwań kariery.

Życzymy powodzenia i wspaniałego czasu podczas trwania programu!

Autor