…szyby niebieskie od monitorów!

30 listopada 2020

Na kilka dni przed premierą jednej z najbardziej wyczekiwanych gier roku ciężko nie ulec gamingowej atmosferze. Zimne grudniowe wieczory będą znacznie cieplejsze, a to dzięki rozgrzanym do czerwoności kartom graficznym i procesorom. Szyby z całą pewnością będą niebieskie! Ale tym razem od monitorów! Fani gier wiedzą jak bardzo satysfakcja z rozgrywki zależy od ich dobrych parametrów! Można powiedzieć, że również my dokładamy swoje 5 groszy do tej gamingowej uczty! I to dla bardzo dużej społeczności!

Magazyn w Gorzowie Wielkopolskim, prowadzony dla naszego klienta jest centrum dystrybucyjnym monitorów na Europę, Środkowy Wschód oraz Afrykę. Tylko w samym 2019 roku przez nasz magazyn przepłynęło kilka milionów sztuk monitorów, w tym roku szacujemy, iż będzie to o kilka milionów sztuk więcej. Chciałoby się powiedzieć, że to miliony zadowolonych graczy. Jednak oferta naszego klienta to nie tylko monitory gamingowe. Mówimy tutaj również o tak zwanych LED Wallach czyli telebimach, które możemy spotkać w sklepach, na lotniskach i dworcach. Przekątna ich ekranu wynosi nawet 165 cali.

Nasze centrum dystrybucyjne to dwie hale magazynowe o łącznej powierzchni  ok. 50 000 metrów kwadratowych. Jak wszyscy wiemy logistyka to przede wszystkim ruch! A naszym zadaniem jest ten ruch jak najbardziej usprawnić, dlatego też obie hale połączone są zautomatyzowanym przenośnikiem rolkowym, który pozwala nam przesyłać do 60 palet towaru na godzinę w obu kierunkach. To taka nasza lokalna droga ekspresowa!


Tak samo jak produkty naszego klienta staramy się być perfekcyjni w każdym calu! Nasze wysiłki są nie tylko dostrzegane, ale i doceniane. W 2020 roku klient zdecydował się powierzyć nam obsługę dwóch dodatkowych platform informatycznych: jedna z nich służy dystrybucji sampli (produktów testowych, przykładowych) monitorów, druga natomiast wysyłce monitorów stanowiących wymianę za produkt wadliwy objęty gwarancją.

Sukces, który odnosimy każdego dnia naszej pracy to zasługa zespołu – blisko 150 osób zajmujących bardzo zróżnicowane stanowiska. Można powiedzieć, iż działamy podobnie do produktów naszego klienta. Pojedyncze pixele, razem tworzą harmonijny obraz! Obraz bardzo dynamiczny! Bo przecież logistyka magazynowa to niezliczona liczba powiązanych ze sobą procesów.

Jeżeli masz ochotę wzbogacić nasz obraz o dodatkowy pixel pasji i umiejętności zaaplikuj już dziś!

#JoinTheChain

Autor