SOLIDNY PRACODAWCA Roku 2020!

4 stycznia 2021

Solidny Pracodawca Roku to nagroda stanowiąca potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm, co niesie za sobą łatwiejsze nawiązywanie współpracy biznesowej oraz przewagę nad konkurencją w różnego rodzaju przetargach oraz konkursach.

CEVA Logistics po raz kolejny odebrała nagrodę i tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY ROKU 2020 oraz nagrodę SOLIDNEGO PRACODAWCY BRANŻY LOGISTYCZNEJ 2020. To dla nas duże wyróżnienie, szczególnie mając na uwadze trudności jakie rok 2020 przyniósł wielu firmom na całym świecie. Cieszymy się, że po raz kolejny nagroda została nam przyznana, jest to dla nas wyróżnieniem na tle wielu pracodawców w Polsce, które pomaga nam w dalszym ciągu budować i promować kreatywne i efektywne rozwiązania HR ‚owe i dzielić się nimi w mediach.

Rok temu świętowaliśmy odbiór nagrody SOLIDNY PRACODAWCA ROKU. To był 4 rok z rzędu, kiedy to CEVA mogła szczycić się tym tytułem. Wtedy nikt, nawet ktoś, kto ma bardzo bogatą wyobraźnię, nie wymyśliłby, że rok 2020 tak bardzo zmieni nasze podejście do życia zawodowego i prywatnego. Obecny rok, to rok, w którym śmiało mogę powiedzieć, że w CEVA słowo „SOLIDNY” nabrało jeszcze większego znaczenia.- Anna Feliksiak, Dyrektor Personalny Polska

 

 

Autor