SOLIDNY PRACODAWCA Roku 2020!

4 stycznia 2021

Solidny Pracodawca Roku to nagroda stanowiąca potwierdzenie rzetelności działania firmy, co niesie za sobą łatwiejsze nawiązywanie współpracy biznesowej oraz przewagę nad konkurencją w różnego rodzaju przetargach oraz konkursach.

CEVA Logistics po raz kolejny odebrała nagrodę i tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY ROKU 2020 oraz nagrodę SOLIDNEGO PRACODAWCY BRANŻY LOGISTYCZNEJ 2020. To dla nas duże wyróżnienie, szczególnie mając na uwadze trudności jakie rok 2020 przyniósł wielu firmom na całym świecie. Cieszymy się, że po raz kolejny tytuł Solidnego Pracodawcy został nam przyznany, co pomaga nam w dalszym ciągu budować i promować kreatywne i efektywne rozwiązania HR-owe.

Rok temu świętowaliśmy odbiór nagrody SOLIDNY PRACODAWCA ROKU. To był 4 rok z rzędu, kiedy to CEVA mogła szczycić się tym tytułem. Wtedy nikt, nawet ktoś, kto ma bardzo bogatą wyobraźnię, nie wymyśliłby, że rok 2020 tak bardzo zmieni nasze podejście do życia zawodowego i prywatnego. Obecny rok, to rok, w którym śmiało mogę powiedzieć, że w CEVA słowo „SOLIDNY” nabrało jeszcze większego znaczenia.- Anna Feliksiak, Dyrektor Personalny Polska

 

 

Autor