CEVA obecna na Trzecich Ogólnopolskich Targach Pracy branży TSL

2 grudnia 2021

Wreszcie nadeszła długo wyczekiwana możliwość bezpośredniego spotkania z uczestnikami targów. CEVA Logistics reprezentowana przez zespół HR oraz Specjalistów z branży była obecna na Trzecich Ogólnopolskich Targach Pracy branży TSL, które odbyły się w dniach 3 – 5 listopada 2021 w Warszawskim EXPO XXI. Pierwsze dwa dni targów skupiły się wokół tematyki biznesowej, gdzie mieliśmy możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz podzielenia się swoimi doświadczeniami z pozostałymi uczestnikami.

Ostatniego dnia targów spotkaliśmy się z przedstawielami kadry nauczycielsiej z całego kraju wraz z uczniami szkół średnich, którzy wykazali ogromne zainteresowanie branżą. Pełna zapału i motywacji młodzież chętnie wzięła udział w organizowanym przez nas konkursie, który polegał na odkrywaniu faktów i ciekawostek na temat firmy.

Wszyscy uczestnicy otrzymali rozmaite gadżety a dla zwycięzców przeznaczone były nagrody specjalne.

Podsumowując, targi przyciągnęły sporo młodzieży oraz specjalistów, którzy chętnie zaangażowali się z nami w dyskusję na temat kariery w branży TSL.

Efekt?

Zaczynają napływać aplikacje z całej Polski na promowane podczas targów stanowiska, a my nie możemy się doczekać kolejnych wydarzeń!

 

Autor Ceva Logistics PR Department