CEVA Direct

26 kwietnia 2022

Praca w Polsce i za granicą w ramach jednej umowy? Tak!  Z Ceva Direct w Gorzowie Wielkopolskim  i Piątku jest to możliwe!

Pracując z CEVA Direct w Gorzowie Wielkopolskim i Piątku masz możliwość realizować się nie tylko w pracy w magazynie w Polsce. Jako pracodawca umożliwiamy również pracę w naszych magazynach zlokalizowanych w Europie Zachodniej. Wszystko odbywa się w ramach jednej umowy o pracę z polskim Pracodawcą.

Zacznijmy od początku!

CEVA Direct jest częścią CEVA Logistics, wiodącego, globalnego operatora logistycznego. Jesteśmy obecni w ponad 160 krajach i zatrudniamy na świecie ponad 40 tysięcy pracowników.

W Polsce nasze magazyny zlokalizowane są m.in. w Bielsku-Białej, Gorzowie Wielkopolskim, Pile, Bielanach Wroclawskich czy w Piątku. Zatrudniamy na nich łącznie ponad 3 tysiące osób.

CEVA Direct jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku, a także na potrzeby naszych pracowników chcących rozwijać się i zarabiać dodatkowe pieniądze.

 

Kogo poszukuje firma?

Operator wózka widłowego do naszego magazynu przy ul. Złotego Smoka 9, 66-400 Gorzów Wilekopolski oraz przy ul. Łowickiej 33, 99-120 Piątek.

Jak to działa?

Ceva Direct zapewnia gwarancję pracy za granicą oraz w Polsce co daje Ci możliwość wyjazdów delegacyjnych i zarobienia dodatkowych pieniędzy przy jednoczesnym zapewnieniu pracy po powrocie do kraju.

Będąc pracownikiem CEVA Direct w systemie rotacyjnym pracujesz w Polsce, w magazynie w Gorzowie Wielkopolskim,  i w jednym z krajów europejskich, np. w Niemczech lub Holandii. Zmiana następuje, w zależności od projektu, co miesiąc lub dwa.

Twój wyjazd jest wyjazdem służbowym i wszystkie koszta pokrywa pracodawca. Zapewniamy przejazd oraz zakwaterowanie. Przez cały czas pobytu zapewniamy wsparcie polskojęzycznego pracownika CEVA Direct.

Zainteresowany? Masz pytania? Wyślij sms o treści PRACA CEVA Direct, oddzwonimy! Numer: 697 915 902

 

Co mówią o nas pracownicy?

„Byłem w Niemczech. Wyjazd ten dał mi możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Nie musiałem się martwić o żadne składki, zakwaterowanie oraz przejazd ponieważ CEVA wszystko mi zapewniła.” – Konrad

„Wyjazd był dla mnie ciekawym doświadczeniem. Po powrocie miałem zapewnione miejsce pracy na magazynie w Polsce.” – Zbigniew

 

 

Autor Ceva Logistics PR Department