CEVA Logistics podbija kolejne Targi Pracy!

1 czerwca 2022

5 kwietnia wzieliśmy udział w Absolvent Talent Days, gdzie koleżanki z naszego działu Talent Management miały okazję spotkać się z młodymi talentami, wchodzącymi właśnie  na rynek pracy.

Promocja programu stażowego „Start with CEVA” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – jesteśmy pod wrażeniem zapału i ambicji wśród poznanych kandydatów. Otrzymaliśmy bardzo dużo nowych aplikacji, spośród których niewątpliwie zaprosimy kilku wybranych kandydatów, i już widzimy, że poprzeczka została ustawiona naprawdę wysoko.

 

Kilka dni później, 9 kwietnia, przy wsparciu naszego działu HR, CEVA prezentowała się na XVII Pilskich Subregionalnych Targach Pracy i Kariery. Wydarzenie dedykowane było wszystkim zainteresowanym rozpoczęciem pracy w branży logistycznej. W tym roku zauważyliśmy wyraźny wzrost zainteresowania pracą w logistyce kontraktowej wśród kobiet – liczny spływ aplikacji po Targach zapewnił naszym rekruterom sporą pulę kandydatów!

CEVA Logistics aktywna nie tylko w Polsce…

W dniach 18 i 19 maja uczestniczyliśmy w targach pracy „Profesia days” w Bratysławie. „Profesia days”, to bardzo popularne targi pracy, które odbywają się na terenie nowoczesnego centrum handlowego Mlýnské Nivy w samym sercu Bratysławy.

W targach wzięło udział ponad 70 firm różnych branż.

Jaki jest kolejny krok? Jesienne Targi w Pradze, na które gorąco zapraszamy!

Autor Ceva Logistics PR Department