CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM, która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Administrator w dziale Transportu Drogowego

  • Category - Graduates/Students/Trainees
  • Location - Bielsko-Biała

Zadania:

  • Zakładanie dostawców transportowych w systemie
  • Weryfikacja danych dostawców
  • Kontakt z zagranicznym Oddziałem księgowym
  • Weryfikacja i przesyłanie obciążeń za transport do fakturowania
  • Nadzór procesów zautomatyzowanych związanych z uzupełnianiem obciążeń
  • Pomoc w obowiązkach administracyjnych np. przyjmowanie, segregacja poczty, wysyłka faktur/dokumentów do klientów
  • Składanie zamówień na art. biurowe
  • Możliwość częściowego zastąpienia kolegów z działu podczas ich nieobecności

Wymagania:

  • Obsługa MS Office - szczególnie Excel oraz poczta
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z CEVA
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym
  • Przyjazną atmosferę w prac

More information? HR department sh-ne-ce-recruiting@cevalogistics.com