CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM, która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista Zapewnienia Jakości

  • Category - Specialist
  • Location - Robakowo

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem Systemu Zapewnienia Jakości:
  • wdrażanie i egzekwowanie zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania
  • Śledzenie, interpretacja, wdrażanie i przestrzeganie przepisów prawnych i wymagań wewnętrznych związanych z funkcjonowaniem Systemu Zapewnienia Jakości,
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej, opracowywanie, sprawdzanie, wdrażanie i aktualizacja procedur,
  • przeprowadzanie działań wyjaśniających
  • opracowywanie i nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych
  • Udział w procesie kwalifikacji dostawców,
  • Udział w procesie kontroli zmian,
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych z opracowywaniem raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: farmacja, analityka medyczna, biotechnologia, chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa),
  • znajomości zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku min. 1 rok,
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel, PowerPoint) w stopniu dobrym,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, sumienność, samodzielność,
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole, komunikatywność,
  • Nastawienia na realizację celów zespołowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Elastyczne godziny pracy

More information? HR department sh-ne-ce-recruiting@cevalogistics.com