Co oferujemy

Rozpocznij swoją karierę i rozwijaj się z CEVA na rosnących rynkach Europy Środkowej!

W CEVA w Europie Środkowej i Wschodniej dbamy o odpowiedni start Twojej kariery i jej rozwój w trakcie pracy z nami.  7 krajów, 6 języków i różne kultury – nasz region oferuje szerokie możliwości kariery i wachlarz perspektyw. 1 rzecz pozostaje wspólna- nasze podejście do rozwoju kariery, gdy pracujesz z nami!

 

Postaw swoje pierwsze kroki kariery w międzynarodowym środowisku! Jeśli studiujesz na uczelni wyższej i czujesz, że chciałbyś rozwijać się w branży logistycznej, dołącz do nas! Mamy do zaoferowania interesujące praktyki w działach: Finanse, HR, Administracja, Spedycja morska/drogowa/lotnicza

Złóż aplikację ›

 

Reprezentuj z nami firmę ze światowej czołówki, która dostarcza globalne rozwiązania logistyczne. Gwarantujemy, że podniesiemy twoje kwalifikacje zawodowe oraz zachęcimy Cię do podejmowania nowych wyzwań. Z nami zdobędziesz bogate doświadczenie zawodowe. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, szereg pozapłacowych benefitów oraz doskonałą atmosferę pracy!

Złóż aplikację ›

 

Jeżeli jesteś doświadczonym specjalistą bądź managerem posiadającym niezbędną wiedzę w branży w której działamy oraz jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zapraszamy do kontaktu! Oprócz tego, że będziesz miał realny wpływ na rozwój naszej firmy oferujemy bardzo dogodne warunki pracy z szerokim wachlarzem benefitów oraz różnorodnymi możliwościami rozwojowymi Twojego potencjału.

Złóż aplikację ›

Zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) niniejszym informujemy, iż Współadministratorami danych osobowych podanych przez Pana/Panią w procesie rekrutacji jest CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku – Białej, ul. Sukiennicza 7, 43 – 300 Bielsko – Biała, KRS: 0000119944, NIP: 547-15-71-905, REGON: 012192119 oraz CEVA Freight (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poleczki 33, 02 – 822 Warszawa, KRS: 0000229880 NIP: 5222760866 REGON: 140078999. Ponadto, informujemy, że:

 1. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez firmę CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku – Białej oraz firmę CEVA Freight (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w celu niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych).
 2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane do czasu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
 3. Współadministratorzy danych osobowych mogą powierzyć przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych innym podmiotom z grupy kapitałowej CEVA*.
 4. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pana/Pani osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 5. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. W celu cofnięcia wyrażonej zgody prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: SH-NE-CE-Recruiting@CevaLogistics.com lub przesłanie zgłoszenia w zakładce: https://praca.cevalogistics.com.pl/kontakt/
 6. Przysługuje Panu/Pani prawo do złożenia skargi do właściwego organu nadzorczego ochrony danych osobowych.
 7. Podanie danych w zakresie określonym w przepisach obowiązującego prawa jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pana/Pani wyraźnej zgody.
 8. Decyzje dotyczące przeprowadzania oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji mogą być podejmowane w sposób zautomatyzowany (z uwzględnieniem profilowania) w celu przeprowadzenia wstępnej kwalifikacji kandydatów na dane stanowisko.

* CEVA Freight Austria GmbH z siedzibą w Austrii; CEVA Logistics Headoffice B.V. z siedzibą w Holandii

CSTARS

Opracowaliśmy specjalny program CSTARS – CEVA Recognition Program, który ma na celu promowanie pracowników i zespołów CEVA.

Kategorie, w których pracownicy CEVA mogą zgłaszać swoje inicjatywy:

 • Wzrost/rozwój
 • Operacyjność/Obsługa
 • Doskonałość funkcjonowania
 • Niezawodne wykonanie
 • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
IMG-20171030-WA0013

"Zacząłem jako kierowca wózka widłowego. Teraz jestem koordynatorem magazynu. CEVA zaoferowała mi wspaniałe możliwości rozwoju!"

Znajdź pracę dla siebie