Co oferujemy

Rozpocznij swoją karierę i rozwijaj się z CEVA na rosnących rynkach Europy Środkowej!

W CEVA w Europie Środkowej i Wschodniej dbamy o odpowiedni start Twojej kariery i jej rozwój w trakcie pracy z nami.  7 krajów, 6 języków i różne kultury – nasz region oferuje szerokie możliwości kariery i wachlarz perspektyw. 1 rzecz pozostaje wspólna- nasze podejście do rozwoju kariery, gdy pracujesz z nami!

 

Postaw swoje pierwsze kroki kariery w międzynarodowym środowisku! Jeśli studiujesz na uczelni wyższej i czujesz, że chciałbyś rozwijać się w branży logistycznej, dołącz do nas! Mamy do zaoferowania interesujące praktyki w działach: Finanse, HR, Administracja, Spedycja morska/drogowa/lotnicza

Złóż aplikację ›

 

Reprezentuj z nami firmę ze światowej czołówki, która dostarcza globalne rozwiązania logistyczne. Gwarantujemy, że podniesiemy twoje kwalifikacje zawodowe oraz zachęcimy Cię do podejmowania nowych wyzwań. Z nami zdobędziesz bogate doświadczenie zawodowe. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, szereg pozapłacowych benefitów oraz doskonałą atmosferę pracy!

Złóż aplikację ›

 

Jeżeli jesteś doświadczonym specjalistą bądź managerem posiadającym niezbędną wiedzę w branży w której działamy oraz jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zapraszamy do kontaktu! Oprócz tego, że będziesz miał realny wpływ na rozwój naszej firmy oferujemy bardzo dogodne warunki pracy z szerokim wachlarzem benefitów oraz różnorodnymi możliwościami rozwojowymi Twojego potencjału.

Złóż aplikację ›

 

CSTARS

Opracowaliśmy specjalny program CSTARS – CEVA Recognition Program, który ma na celu promowanie pracowników i zespołów CEVA.

Kategorie, w których pracownicy CEVA mogą zgłaszać swoje inicjatywy:

  • Wzrost/rozwój
  • Operacyjność/Obsługa
  • Doskonałość funkcjonowania
  • Niezawodne wykonanie
  • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
IMG-20171030-WA0013

"Zacząłem jako kierowca wózka widłowego. Teraz jestem koordynatorem magazynu. CEVA zaoferowała mi wspaniałe możliwości rozwoju!"

Znajdź pracę dla siebie