Praca w CEVA

Region CEVA Eastern and Central Europe to miejsce, gdzie jako jedna rodzina rozwijamy się i wspieramy w codziennych wyzwaniach. Sercem naszego E&CE jest Warszawa.

Solidny pracodawca roku

CEVA Logistics Poland po raz kolejny została laureatem ogólnopolskiego konkursu pt. „Solidny Pracodawca Roku”. Do tytułów „Solidny Pracodawca2013” i „Solidny Pracodawca 2016” dodaliśmy kolejny „Solidny Pracodawca 2017”.

Celem programu jest wyłanianie najlepszych pracodawców w Polsce, a w szczególności tych, którzy wyróżniają się pod względem prowadzonych praktyk w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i tworzenia kultury organizacyjnej sprzyjającej pozytywnej atmosferze pracy. Organizatorzy programu nominując firmy do tytułu weryfikują m.in.: dynamikę zatrudnienia, świadczenia i warunki socjalne, możliwość indywidualnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez pracowników, system motywacyjny, inicjatywy pracownicze.

Kapituła konkursowa także w roku 2017 pozytywnie oceniła realizowaną przez CEVA politykę personalną oraz podejmowane przez nas działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

To właśnie dzięki zaangażowaniu naszych pracowników możemy osiągać podobne sukcesy w dziedzinie HR.

 

Jak daleko chcesz zajść?

W CEVA zachęcamy wszystkich pracowników do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji oraz do podejmowania nowych wyzwań. W trakcie zatrudnienia w CEVA, będziemy oferować Ci różne możliwości rozwoju i zachęcać do podejmowania kolejnych kroków na Twojej ścieżce zawodowej. W ramach naszej dynamicznej i pełnej wyzwań organizacji, będziesz mógł realnie wpływać na jej rozwój. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy!

 

Pracownicy

eliska

Eliska Fialova

Praga, Czechy - Ocean Supervisor

„Odnoszę wrażenie, że jesteśmy jedną małą rodziną… mój Manager dba o swoich pracowników i do każdego z nich podchodzi w sposób indywidualny”.

monika-pabis

Monika Pabis

Ground Director Eastern & Central Europe, Polska 21 lat doświadczenia w CEVA.

„W swojej pracy najbardziej lubię swój zespół i pozytywne relacje, które łączą mnie z moimi współpracownikami”

peter

Peter Püringer

Air & Ocean Manager, Austria 21 lat doświadczenia w CEVA

„Pracę w CEVA najbardziej cenię za różnorodność codziennych zadań, świetną pracę zespołową oraz zróżnicowany charakter pracy w globalnym otoczeniu”.

DSC03752

"Mam za sobą ponad 20 lat doświadczenia w CEVA. Praca w CEVA dostarcza mi ciągłych wyzwań, daje mi dużą satysfakcję i motywuje mnie do działania."

Znajdź pracę dla siebie