CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych

Brygadzista

  • Kategoria - Kadra Zarządzająca
  • Lokalizacja - Niepołomice

Zadania:

  • Nadzorowanie pracy zespołu pracowników
  • Kontakt telefoniczny i emailowy z klientem
  • Dbałość o przestrzeganie standardów BHP, 5S
  • Obsługa procesu montażu kół
  • Transportu kół do linii produkcyjnej
  • Raportowanie wykonanej pracy przełożonemu

Wymagania:

  • Uprawnienia IIS lub IIŻ
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (UDT IIWJO)
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów
  • Dyspozycyjność do pracy tylko na II zmianę

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
  • Realną możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę dla znanych marek: VW, Volvo, Fiat, Orange, Leroy Merlin, GSK - czekamy na Ciebie!