CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

HR Generalist

  • Kategoria - Specjaliści
  • Lokalizacja - Bielany Wrocławskie

Zadania na stanowisku pracy:

  • Administracja personalna (umowy, aneksy, akta osobowe itp.)
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Przygotowywanie raportów HR dot. kosztów personalnych, rotacji, absencji
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR i proponowanie działań korygujących lub rozwojowych
  • Współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej w zakresie zamawiania pracowników
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych
  • Wsparcie menadżerów w zakresie prawa pracy i procesów HR
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Pracodawcy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie min 2 lata na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra - praktyczna znajomość przepisów Prawa Prawa
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Postawa ’mogę wszystko’
  • Znajomość j. Angielskiego min. B1

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Bonus roczny
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Kartę sportową
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz realizacji własnych pomysłów
  • Przyjazne i partnerskie środowisko pracy