CEVA Logistics - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na Świecie. W związku z rozwojem działalności firmy w Polsce poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

IT Support Engineer / Inżynier ds. wsparcia IT

  • Kategoria - Specjaliści
  • Lokalizacja - Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników wewnętrznych w zakresie IT
  • Rozbudowa i nadzór nad poprawnym działaniem infrastruktury IT
  • Prace konfiguracyjne w zakresie infrastruktury oraz systemów operacyjnych
  • Administrowanie infrastrukturą sieciową i serwerową
  • Realizacja zgłoszeń w oparciu o ustalone SLA
  • Wdrażanie globalnych standardów, procedur i kontrola ich przestrzegania
  • Uczestnictwo w projektach lokalnych i międzynarodowych (Czechy, Słowacja)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - kierunek IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu infrastruktury IT (budowa i serwisowanie)
  • Kreatywność oraz umiejętności analityczne
  • Inicjatywa w działaniu i komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość realizacji międzynarodowych projektów oraz rozwoju narzędzi IT
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Kartę sportową
  • Możliwośc rozwoju w strukturach firmy oraz realizacji własnych pomysłów
  • Przyjazne i partnerskie środowisko pracy