CEVA Logistics - wiodący Globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na świecie w związku z rozwojem działalności firmy w Polsce poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Magazynier

  • Kategoria - Pracownicy Magazynu
  • Lokalizacja - Robakowo

Zadania:
- Kompletacja zamówień
- Przygotowywanie zamówień do wysyłki
- Prace magazynowe

Wymagania:
- Chęci do pracy
- Sumienność
- Dyspozycyjność
- Elastyczność

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
- Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
- Realną możliwość rozwoju i awansu
- Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie
- Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe
- Możliwość uzyskania dodatkowej premii
- Przyjazną atmosferę w pracy