CEVA Logistics - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na Świecie.

Magazynier

  • Kategoria - Pracownicy Magazynu
  • Lokalizacja - Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
- Obsługa systemów magazynowych i skanera
- Przyjęcia i kontrola dostaw
- Lokalizacja towarów w magazynie i opisywanie palet
- Pobrania towaru z magazynu w oparciu o listę pobrań
- Przygotowanie towarów do wysyłki i wydawanie towarów z magazynu na podstawie dokumentacji
- Sporządzanie dokumentacji magazynowej zgodnie z instrukcjami

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany (Poniedziałek-Piątek)
- Znajomość obsługi skanera
- Mile widziana znajomość systemu magazynowego
- Dokładność, motywacja do pracy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
- Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
- Realną możliwość rozwoju i awansu
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Przyjazną atmosferę i partnerskie środowisko pracy