CEVA Logistics - wiodący Globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na świecie w związku z rozwojem działalności firmy w Polsce poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Magazynier (Operator Wózka Widłowego)

  • Kategoria - Pracownicy Magazynu
  • Lokalizacja - Stryków

Zadania:
• Rozładunek samochodów
• Załadunek na środek transportu
• Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
• Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu występowania stanów zagrożenia (potencjalnych i/lub rzeczywistych)
• Dbałość o utrzymanie porządków w sektorze magazynu oraz w strefach odkładczych
• Uzupełnianie książki eksploatacji wózka widłowego, bezpieczne operowanie środkiem transportu wewnętrznego, sprawdzanie stanu technicznego wózka

Wymagania:
• Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych lub/i bocznych
• Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów
• Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów
• Wykształcenie minimum zawodowe
• Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)

Oferujemy:
• Zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA
• Bardzo dobre warunki płacy i pracy
• Oferujemy pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, ZFŚS
• Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej
• Pracujemy dla znanych marek: VW, BMW, Volvo, Philips, Orange, Leroy Merlin, Fiat - dołącz do nas!