CEVA Logistics - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na Świecie.

Magazynier - Piker

  • Kategoria - Pracownicy Magazynu
  • Lokalizacja - Piątek

Zadania:

  • Kompletacja zamówień
  • Wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki

Wymagania:

  • Chęć do pracy w nowoczesnym magazynie
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze skanerów

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA
  • Atrakcyjną stawkę miesięczną i premię za wydajność
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta sportowa Benefit Systems, grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach, nagroda świąteczna, imprezy integracyjne
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i ’zielonych szkół’ dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej