CEVA Direct - operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej klientom w przeszło 160 krajach na świecie w związku z rozwojem działalności firmy w Polsce poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego / Delegacje zagraniczne

  • Kategoria - Pracownicy Magazynu
  • Lokalizacja - Stryków

Będąc pracownikiem CEVA Direct w systemie rotacyjnym pracujesz w Polsce, na magazynie w Piątku, i w jednym z krajów europejskich, np. w Niemczech lub Holandii. Zmiana następuje, w zależności od projektu, co miesiąc lub dwa.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w Europie Zachodniej) - pierwszy wyjazd w ciągu
    ok. 2-3 miesięcy od zatrudnienia
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych lub/i bocznych
  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię roczną 6 000 PLN brutto
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA Direct
  • Płatne delegacje (zakwaterownaie oraz przejazdy zapewnione przez Pracodawcę)
  • System pracy średnio 1 miesiąc w Polsce 1 miesiąc poza, w zależności od potrzeb
  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
  • Prace z wykorzystaniem skanera/systemów magazynowych