CEVA Logistics - wiodący Globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na świecie w związku z rozwojem działalności firmy w Polsce poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego/magazynier

  • Kategoria - Pracownicy Magazynu
  • Lokalizacja - Gorzów Wlkp.

Zadania na stanowisku:
• Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
• Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
• Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
• Prace z wykorzystaniem skanera/systemów magazynowych
• Dbałość o utrzymanie porządków w sektorze magazynu oraz w strefach odkładczych

Wymagania:
• Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane)
• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych lub/i bocznych
• Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów
• Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z CEVA
• Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta sportowa Benefit Systems, grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach, nagroda świąteczna.
• Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i ’zielonych szkół’ dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci pracowników
• Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej