CEVA Logistics - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na Świecie.

Pracownik ds. Administracyjnych

  • Kategoria - Specjaliści
  • Lokalizacja - Piątek

Zadania:

- praca na systemie magazynowym WMS
- obsługa przyjęć i wydań w systemie, generowanie dokumentów
- obsługa systemowa załadunków i rozładunków towaru
- kontakt z klientami
- obsługa skrzynki pocztowej
- przygotowywanie raportów

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany (6:00-14:00, 14:00- 22:00)
- obsługa komputera (dobra znajomość MS Excel)
- bardzo dobra organizacja pracy
- dokładność
- komunikatywność
- znajomość specyfiki pracy magazynu

Oferujemy:

- samodzielne stanowisko pełne ciekawych wyzwań,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA,
- stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY,
- realną możliwość rozwoju i awansu,
- pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- pracę dla znanych marek: VW, Volvo, Fiat, Philips, Orange, Leroy Merlin, GSK - czekamy na Ciebie!