CEVA Logistics - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na Świecie.

Pracownik ds. Administracyjnych

  • Kategoria - Pracownicy Magazynu
  • Lokalizacja - Wrocław

Zadania:
- Praca na systemie magazynowym WMS
- Obsługa przyjęć i wydań w systemie, generowanie dokumentów
- Sporządzanie dokumentacji do przyjęcia towaru oraz przygotowanie dokumentów wysyłkowych
- Komunikacja z klientem, przygotowywanie oraz uzupełnianie raportów
- Planowania slotów rozładunkowych / załadunkowych w procesie INbound i OUTbound
- Praca administracyjna w biurze (m.in. zamawianie artykułów biurowych, obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów zgodnie z zasadą identyfikacji)
- Ewidencja przepływu opakowań zwrotnych do/z DC
- Dbałość o utrzymanie porządków zgodnie z metodologią 5S
- Zarządzanie niezgodnościami w procesie Inbound/OUTbound

Wymagania:
- Wykształcenie min średnie
- Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany
- Obsługa komputera i MS Office (dobra znajomość MS Excel)
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Dokładność i komunikatywność
- Znajomość specyfiki pracy magazynu

Oferujemy:
- Samodzielne stanowisko pełne ciekawych wyzwań
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
- Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
- Realną możliwość rozwoju i awansu
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Przyjazną atmosferę i partnerskie środowisko pracy