CEVA Logistics - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na Świecie.

Shift Leader

  • Kategoria - Kadra Zarządzająca
  • Lokalizacja - Wrocław

Obowiązki:
- Planowanie procesów i obsad magazynowych
- Zarządzanie procesami magazynowymi, pracownikami oraz organizacja bieżącej działalności magazynu
- Nadzór i monitoring realizacji planów
- Dbanie o dostępność materiałów potrzebnych do realizacji procesu
- Kontrolowanie kosztów
- Nadzór nad stanem technicznym maszyn, urządzeń oraz wyposażenia magazynu
- Zarządzanie czasem pracy pracowników oraz administacja w RCP

Wymagania:
- Wykształecenie min. średnie
- Dobra znajomość programu EXCEL
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
- Doświadczenie w pracy z systemach magazynowych
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Znajomość zagadnień LEAN

Oferujemy:
- Samodzielne stanowisko pełne ciekawych wyzwań
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
- Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
- Realną możliwość rozwoju i awansu
- Bogaty program szkoleniowy podnoszący kwalifikacje zawodowe
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Przyjazną atmosferę oraz partnerskie środowisko pracy