CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Specjalista ds. administracji transportu drogowego

  • Kategoria - Specjaliści
  • Lokalizacja - Poznań

Zadania:

  • dzienne raportowanie danych do klienta dotyczących realizowanego transportu drogowego
  • raportowanie KPI przewoźników i innych parametrów biznesowych dla klienta
  • generowanie raportów z systemu TMS
  • wyjaśnienie niezgodności dotyczących KPI przewoźników i danych w systemie

Oczekiwania wobec kandydatów:

Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia w transporcie drogowym :)

Zależy nam na osobie, która płynnie posługuje się językiem angielskim i Excelem.

Ważne są umiejętności analityczne, detaliczne podejście do danych i dociekliwość w wyjaśnianiu niezgodności.

Mile widziane będą twoje poprzednie doświadczenie w obsłudze klienta i pozytywne nastawienie!

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę z CEVA
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wczasów pracowniczych oraz wypoczynku dla dzieci
  • Karta sportowa współfinansowana przez pracodawcę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy