CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na Świecie.

Specjalista ds. Kontroli Stocku

  • Kategoria - Specjaliści
  • Lokalizacja - Bielany Wrocławskie

Cel istnienia stanowiska: Celem istnienia stanowiska jest nadzór nad prawidłowym i terminowym przeprowadzeniem czynności inwentaryzacji zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klienta, tj. zasad inwentaryzacji ciągłej i kontrolnej, analiza niezgodności, weryfikacja poprawności oraz zatwierdzenie wyników w systemie.

Zakres obowiązków:
- Nadzór nad procesem inwentaryzacji i monitorowanie zaawansowania procesu
- Systematyczna inwentaryzacja określonych obszarów magazynu
- Weryfikacja bieżących niezgodności pomiędzy stanem magazynowym, a faktycznym
- Identyfikowanie i zgłaszanie problemów systemowych do odpowiednich działów wsparcia
- Proponowanie i wdrażanie działań usprawniających
- Systemowe przygotowanie zwrotów oraz reklamacji do dostawców

Wymagania:
- Dobra znajomość programu EXCEL
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- Umiejętności analityczne i dokładność
- Znajomość zasad działania magazynu
- Wykształecenie min. średnie
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Mile widziane zainteresowania w kierunku IT

Oferujemy:
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Gwarantowany EXTRA BONUS roczny
- Umowę o pracę w CEVA bez okresu próbnego
- Bonus Powitalny po 3 miesiącach pracy
- Realną możliwość rozwoju i awansu
- Samodzielne stanowisko pełne ciekawych wyzwań
- Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
- Przyjazną atmosferę oraz partnerskie środowisko pracy