CEVA Logistics - wiodący Globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na świecie.

Specjalista ds. Lean

  • Kategoria - Specjaliści
  • Lokalizacja - Piątek

Zadania:
• Koordynacja projektów optymalizujących i poprawiająch efektywność procesów magazynowych
• Mapowanie i analizowanie procesów, proponowanie usprawnień oraz ekonomiczna ocena ich wdrożenia
• Pomiary i ocena obecnych procesów pod kątem ich zgodności z oczekiwanymi wynikami jakościowymi i produktywnościowymi
• Definiowanie nowych projektów, zbieranie i analiza niezbędnych danych oraz propozycja zmian z wyliczeniem zwrotu z zakładanych inwestycji
• Wdrażanie metodologii związanych ze standaryzacją i optymalizacją procesów jak Kaizen, Lean Management, 5S, Haste Hunting
• Tworzenie procedur, instrukcji, krótkich lekcji dla pracowników magazynu oraz ich aktualizacja
• Definiowanie wewnętrzych wskaźników KPI oceniających skuteczność prowadzonych operacji magazynowych
• Nadzorowanie i utrzymanie wprowadzonych zmian procesowych
• Odpowiedzialność za przygotowanie magazynu do wewnętrznego audytu oceniającego poziom prowadzonych operaji magazynowych

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów magazynowych

• Wykształcenie wyższe
• Wiedza z zakresu Lean Management (mile widziana)
• Umiejętność pracy w oparciu o założone cele
• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, duża samodzielność
• Bardzo dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:
- Samodzielne stanowisko pełne ciekawych wyzwań,

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
- Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
- Realną możliwość rozwoju i awansu
- Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy
- Przyjazną atmosferę w pracy,
- Pracę dla znanych marek: VW, Volvo, Fiat, Philips, Orange, Leroy Merlin, GSK - czekamy na Ciebie!