CEVA Logistics - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania
w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem
swoim klientom w przeszło 170 krajach na świecie w związku z rozwojem działalności firmy w Polsce
poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki

  • Kategoria - Specjaliści
  • Lokalizacja - Ołtarzew

Zadania:
• Sporządzanie i monitorowanie raportów dla operacji logistycznych kontraktu
• Tworzenie i administracja baz danych w programie Access
• Tworzenie narzędzi wspierających procesy w Excel (VBA)
• Raportowanie i prezentacja wskaźników KPI

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość MS Office (Access, Excel, PowerPoint)
• Umiejętności analityczne
• Wykształcenie min średnie, preferowane wyższe (mile widziane wykształcenie w kierunku IT)
• Inicjatywa w działaniu i komunikatywność
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA
• Bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta sportowa Benefit Systems, grupowe ubezpieczenie na życie, nagroda świąteczna, imprezy integracyjne
• Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i "zielonych szkół" dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci pracowników
• Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej
• Pracujemy dla znanych marek: VW, BMW, Volvo, Philips, Orange, Leroy Merlin, FCA - dołącz do nas!