CEVA Logistics - wiodący Globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na świecie.

Specjalista ds. Logistyki w Salonie Sprzedaży

  • Kategoria - Specjaliści
  • Lokalizacja - Warszawa

Zakres obowiązków:

- Obsługa procesów magazynowych w Salonie Sprzedaży

- Administrowanie procesem relokacji towarów pomiędzy magazynami

- Przygotowywanie raportów ze stanów magazynowych

- Monitorowanie Firm Kurierskich

- Koordynowanie procesu inwentaryzacji

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie

- Znajomość komputera (mile widziana znajomość systemu magazynowego)

- Dyspozycyjność - praca w systemie równoważnym w godzinach pracy Salonu Sprzedaży

- Wysoka kultura osobista

- Poszukujemy osób energicznych, zmotywowanych, lubiących pracę w zespole

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze godzin,

- Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY,

- Realną możliwość rozwoju i awansu,

- Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie,

- Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe,

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy,

- Możliwość uzyskania dodatkowej premii,

- Przyjazną atmosferę w pracy,

- Pracę dla znanych marek: VW, Volvo, Fiat, Philips, Orange, Leroy Merlin, GSK - czekamy na Ciebie!