CEVA Logistics - wiodący globalny operator logistyczny dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na świecie w związku z rozwojem działalności firmy w Polsce poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. optymalizacji i procesów

  • Kategoria - Specjaliści
  • Lokalizacja - Piątek

Zadania:

• Koordynowanie projektów mających na celu optymalizację i poprawę efektywności procesów magazynowych
• Mapowanie i analizowanie procesów, proponowanie usprawnień
• Wdrażanie metodologii związanych z optymalizacją procesów: Kaizen, Lean Management. Tworzenie Procedur i Instrukcji

• Definiowanie nowych oraz optymalizacja obecnych KPI
• Nadzorowanie i utrzymanie wdrożonych zmian
• Odpowiedzialność za przygotowanie magazynu do wewnętrznego audytu SCA

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów magazynowych
• Wiedza z zakresu Lean Management (mile widziane)
• Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w oparciu o założone cele
• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, duża samodzielność
• Bardzo dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:

• Zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z firmą CEVA
• Oferujemy pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, ZFŚS, karta sportowa
• Bardzo miła atmosfera pracy, szacunek dla pracowników
• Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej
• Pracujemy dla znanych marek m.in.: ORANGE Polska, BMW, Volvo, Philips, Leroy Merlin, Fiat, GSK i innych - dołącz do nas!