CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na Świecie.

Team Leader

  • Kategoria - Kadra Zarządzająca
  • Lokalizacja - Bielany Wrocławskie

Zadania:
- Zarządzanie procesami magazynowymi, pracownikami oraz organizacja bieżącej działalności magazynu
- Praca nad realizacją założonych celów jakościowych i wydajnościowych (KPI)
- Praca w systemie magazynowym oraz obsługa wózka widłowego
- Opracowywanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji procesów
- Przeprowadzanie spotkań przedzmianowych z pracownikami oraz delegowanie zadań
- Współpraca z przełożonym w zakresie zarządzania pracownikami

Wymagania:
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
- Umiejętność pracy w grupie i delegowania zadań
- Wykształecenie zawodowe
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników min. rok
- Znajomość systemu magazynowego oraz obsługi skanera
- Znajomość pakietu MC Office
- Mile widziana znajomość zagadnień LEAN

Oferujemy:
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Gwarantowany EXTRA BONUS roczny
- Umowę o pracę w CEVA bez okresu próbnego
- Realną możliwość rozwoju i awansu
- Bogaty pakiet szkoleniowy
- Samodzielne stanowisko pełne ciekawych wyzwań
- Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
- Przyjazną atmosferę oraz partnerskie środowisko pracy