CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Team Leader

  • Kategoria - Pracownicy Magazynu
  • Lokalizacja - Piła

CEVA Logistics Poland poszukuje kandydata/-tki na stanowisko:

Team Leader

Zadania na stanowisku pracy:

  • Sprawowanie nadzoru pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP i ppoż.;
  • Zarządzanie zespołem pracowników (10 - 20 osób);
  • Wdrażanie i szkolenia pracowników, nowozatrudnionych;
  • Kontrola czasu pracy pracowników (m.in. egzekwowanie i planowanie urlopów);
  • Organizacja, koordynowanie oraz wspieranie prac w procesach magazynowych;
  • Nadzór nad realizacją celów zgodnie z procedurami i oczekiwaniami klienta (przyjęcia / zapas / wydania / wysyłki);
  • Dokonywanie niezbędnych transakcji magazynowych w systemach komputerowych (SAP, FAST, DNT);
  • Współpraca i komunikacja z działami wspierającymi/osobami funkcyjnymi magazynu oraz z Klientem;
  • Raportowanie i analiza wyników operacyjnych, wskaźników KPI, itp.;
  • Wdrażanie działań usprawniających w procesach oraz optymalizacja czynności w systemie SAP;
  • Reagowanie na wszelkie nieprawidłowości w magazynie;
  • Monitorowanie oraz dbałość o stan zapasów magazynowych oraz infrastrukturę obszarową oraz flotę wózków.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenia i umiejętności zarządzania zespołem;
  • Znajomość systemów informatycznych SAP;
  • Umiejętność analizy danych z wykorzystaniem narzędzi MS Office;
  • Wykształcenia min. średnie;
  • Znajomości przepisów BHP/PPOŻ i podstaw prawa pracy;
  • Umiejętność określania priorytetów i planowania swojej pracy oraz podległych pracowników;
  • Zdolności analitycznych, skrupulatności i umiejętności rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i umiejętności komunikacyjnych;
  • Gotowości do pracy w systemach zmianowych;
  • Uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pełne ciekawych wyzwań;
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Realną możliwość rozwoju;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwiskoatcevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.